Intézményi takarító és kisegítő. Kozep-Magyarorszag

Ofertas de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Kozep-Magyarorszag (Hungría)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.
Egyszerű foglalkozások : Takarítók és kisegítők : Háztartási, szállodai és irodai takarítók, kisegítők : Irodai, szállodai és egyéb intézményi takarítók és kisegítők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) MARSO Ipari Kereskedelmi Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Intézményi takarító és kisegítő munkatársat keres budapest 09. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: munkaidőkeret, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.10.30 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 1097 Budapest 09. ker., Vaskapu utca 37., Jelentkezés e-mail-ben a hrReemplazar por una arrobamarso.hu címre önéletrajz csatolásával. Egyeztetés lehetséges a 06-30-747-5851-es telefonszámon.. Juttatások:bér + havi bruttó 13.333 Ft cafeteria, Speciális munkakörülmények:négy havi munkaidőkeret, Speciális követelmények:alapfokú iskolai végzettség, fizikai alkalmasság, igényesség, gyors, pontos munkavégzés - munkájára igényes, tiszta, ápolt megjelenés.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 616 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 29/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 20.

Salario: mínimo 75000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: MARSO Ipari Kereskedelmi Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 1097 Budapest 09. ker., Vaskapu utca 37..

Contacto: Fekete Melinda

Email: hrReemplazar por una arrobamarso.hu

Teléfono: (06) 30-747-5851.

Ver las 1,520 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.