Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos > Tuotantotyöntekijä Vaasaan, 5 Paikkaa, Yes Your Excellent Staff Oy, Vaasa

Tuotantotyöntekijä Vaasaan, 5 paikkaa, YES Your Excellent Staff Oy, Vaasa

Empleos de montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos en Finlandia (Pohjanmaa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes › montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Teollisuustuotteiden kokoonpanijat › Teollisuustuotteiden kokoonpanijat › Muut teollisuustuotteiden kokoonpanijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaillemme Vaasaan työntekijöitä teollisuuden työtehtäviin.

Työtehtävät koostuvat monipuolisesti tuotannon eri työvaiheista.

Työt alkavat viimeistään huhti-toukokuulla ja kestävät vähintään elokuun loppuun saakka.

Töitä tehdään maanantaista perjantaihin klo 7-15.30, viikkotunnit ovat 40h/vko.

Näissä töissä asenne ratkaisee!

Osaat käyttää monipuolisesti erilaisia työkaluja ja sinulla on voimassaoleva työturvakortti.

Aiempi metallialan työkokemus ja/tai opinnot ovat eduksesi.

Myös hitsaustaito on plussaa, mutta ei välttämätöntä.

Odotamme sinulta hyvää asennetta työntekoa kohtaan, täsmällisyyttä sekä oma-aloitteisuutta.

Saat tehtäviin hyvän perehdytyksen.

Työtehtävien kautta saat arvokasta työkokemusta sekä kilpailukykyisen palkan.

Laitathan hakemuksesi pikaisesti ja kerro osaamisestasi, sillä käymme hakemuksia läpi jo hakuaikana ja valinnat tehdään heti sopivien henkilöiden löydyttyä.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjanmaa.

Ver 82 ofertas de trabajo en "Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 5.

Empleador: YES Your Excellent Staff Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:6a74b75d-31ea-4271-bf04-74b271011ec3.

Ver las 17 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes › montador de productos metálicos/montadora de productos metálicos ofertadas.