Instruktor/ka plavání, Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení

Trabajar en República Checa (Olomoucký kraj) de Profesionales de la enseñanza

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes.
Specialisté : Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Ostatní specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:
Pracovní místo je vhodné i pro absolventy. Jedná se o pravidelnou každodenní výuku plavání dětí ve věku 5-15 let v čase od 8-13:00 hod. (instruktor/ka plavání). Vhodné pro matky na MD, absolventy. Požadavek - dobrý plavec, dobrý zdravotní stav, vztah k dětem, max. odpovědnost za bezpečnost děti při výuce, nutný osobní pohovor s ved. PŠ Zábřeh před nástupem. Zapracování přímo na pracovišti. Osobní konzultace s ved. PŠ nutná. Vaši nabídku zašlete na uvedenou e-mailovou adresu. O letních prázdninách možnost pracovat jako plavčík ve venkováním areálu - smlouva s Ekoservisem s.r.o. Zábřeh (požadavek - zkoušky plavčíka, bazén je schopen zajistit školení). Mimořádné odměny. Kontakt: osobně po předchozí telefonické dohodě, e-mailem., Jiné výhody - mimořádné odměny

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 323 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 28/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 22.

Salario: 9000.0 CZK mínimo y 12000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Bohumil Molek

Empresa: Bohumil Molek.

Contacto: Bohumil Molek

Email: bohumil.molekReemplazar por una arrobatiscali.cz

Teléfono: +420 739 609 546.

Ver las 351 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.