Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > técnico en alarmas de seguridad/técnica en alarmas de seguridad > Pracownik Zabezpieczenia Technicznego (o)

Trabajar de técnico en alarmas de seguridad/técnica en alarmas de seguridad en Małopolskie (Polonia)

Pracownik Zabezpieczenia Technicznego (o)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos electrónicos y de telecomunicaciones › Instaladores y reparadores en tecnología de la información y las comunicaciones › técnico en alarmas de seguridad/técnica en alarmas de seguridad.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Elektrycy i elektronicy › Monterzy elektronicy, monterzy i mechanicy sieci i urządzeń telekomunikacyjnych › Monterzy i serwisanci instalacji i urządzeń teleinformatycznych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: instalacje systemów CCTV i alarmowych (włamania, napadu), montaż instalacji niskoprądowych, usuwanie bieżących awarii, prowadzenie prac modernizacyjnych instalacji niskoprądowych, prowadzenie konserwacji, napraw urządzeń niskoprądowych i elektrycznych, prowadzenie dokumentacji służbowej dotyczącej wykonywanych zadań

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne

- pozostałe: Wymagania: wykształcenie co najmniej zawodowe techniczne o specjalności: elektronicznej, elektrycznej, łączności, mechanicznej lub informatycznej, prawo jazdy kat. B, zdolność obsługi elektronarzędzi, komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, niekaralność, mile widziane: doświadczenie w branży zabezpieczeń systemów alarmowych, doświadczenie w instalacji i serwisowaniu w/w systemów, znajomość zagadnień i umiejętność konfiguracji systemów, uprawnienia SEP D1, wpis na listę kwalifikowanego pracownika zabezpieczenia technicznego -PZT, wykształcenie techniczne ( elektronik, elektryk, informatyk lub pokrewne). Pracodawca oferuje auto służbowe, niezbędne narzędzia pracy, szkolenia przygotowujące do pracy, wsparcie z ZFŚS ( wczasy pod gruszą, dofinansowanie kolonii dzieci). Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz. 7.00-15.00 ( możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie). Wynagrodzenie: od 5 000 zł netto do uzgodnienia ( od 6 850,14 zł brutto). Kontakt: "Dersław" Sp. z o.o.; 33-101 Tarnów, ul. Kwiatkowskiego 8; wcześniejszy kontakt telefoniczny: 504 722 543; CV można przesyłać na adres  e-mail: derslawderslaw.com.pl

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 383 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: "DERSŁAW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Stanisław Gawron, tel.: 504 722 543, email: derslawderslaw.com.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:1540StPr/24/0001.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos electrónicos y de telecomunicaciones › Instaladores y reparadores en tecnología de la información y las comunicaciones › técnico en alarmas de seguridad/técnica en alarmas de seguridad ofertadas.