Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Fontaneros e instaladores de tuberías > Rukovatelj/ica Klimatizacije I Održavanja

RUKOVATELJ/ICA KLIMATIZACIJE I ODRŽAVANJA. Croacia

Contrato de Fontaneros e instaladores de tuberías en Croacia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías.

Traducción de la profesión: Craft and related trades workers › Building and related trades workers, excluding electricians › Building finishers and related trades workers › Plumbers and pipe fitters.

Descripción de la oferta de trabajo:

Samostalno nadzire i rukuje uređajima za centralno grijanje i klimatizaciju te ih održava, vodi službene evidencije o izvršenom radu te pismene izvještaje o kvarovima, prema nalogu obavlja i poslove drugog održavanja, polaže ispit za rukovatelja centralnog grijanja, obavlja i ostale poslove iz svog djelokruga prema nalogu Voditelja energetike i održavanja u kazališnim zgradama, Rukovoditelja odjela zaštite, energetike i održavanja kazališta, Direktora službe tehnike i Intendanta, za svoj rad odgovoran je Voditelju energetike i održavanja u kazališnim zgradama, Rukovoditelju odjela zaštite, energetike i održavanja kazališta, Direktoru službe tehnike i Intendantu.

UVJETI:

  • SSS tehničkog smjera ili KV tehničkog smjera
  • poznavanje rada na računalu
  • probni rad 2 mjeseca

Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme.

Uz molbu i životopis kandidati su obvezni priložiti i preslik svjedodžbe te preslik potvrde o informatičkoj pismenosti (ili prijepis ocjene).

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti po posebnom zakonu dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, te osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, priložiti presliku dokumenata kojima se dokazuju okolnosti na temelju kojih ostvaruje pravo prednosti.

Kandidati koji ostvaruju pravo na prednost prilikom zapošljavanja sukladno članku 102. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21), uz prijavu na javni natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva branitelja:https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“, broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) u prijavi na natječaj dužni su pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti civilnih i vojnih invalida rata („Narodne novine“, broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19) uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo.

Hrvatsko narodno kazalište u Zagrebu zadržava pravo provođenja testiranja znanja i vještina za prijavljene kandidate koji zadovoljavaju formalne uvjete.

O mjestu i vremenu održavanja provjere kandidati će biti obaviješteni elektroničkom porukom na adresu elektroničke pošte koju navedu u prijavi. Ako kandidat ne pristupi provjeri, smatra se da je povukao prijavu na natječaj.

Podnošenjem prijave na natječaj kandidati daju privolu Hrvatskom narodnom kazalištu u Zagrebu da kao voditelj obrade osobnih podataka smije obrađivati njihove osobne podatke isključivo u svrhu provedbe natječajnog postupka, u skladu s propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

Dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja kandidati mogu priložiti u neovjerenim preslikama, uz obvezu da prije izbora nadležnim službama Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu predoče ili dostave izvornik.

Prijave s životopisom te dokazima o ispunjavanju traženih uvjeta koje trebaju biti na hrvatskom jeziku (strane isprave trebaju biti prevedene na hrvatski jezik), podnose se u roku od 8 dana od dana objave natječaja na adresu: Hrvatsko narodno kazalište u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 15, 10 000 Zagreb“.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U ZAGREBU.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: HNK Zagreb, Trg Republike Hrvatske 15, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2487981.

Ver las 202 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías ofertadas.