Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Especialistas en políticas de administración > Od Inspektora Do Starszego Inspektora - Stanowisko Ds. Ochrony Danych

od inspektora do starszego inspektora - stanowisko ds. ochrony danych

Ofertas de trabajo en Polonia de Especialistas en políticas de administración

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.

Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw administracyjnych : Specjaliści do spraw administracji i rozwoju

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: pełnienie obowiązków Inspektora Ochrony Danych w Straży Miejskiej w Gdańsku,

nadzorowanie przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych,prowadzenie szkoleń pracowników z zakresu ochrony danych osobowych,tworzenie i aktualizowanie dokumentacji związanej z procesami przetwarzania danych osobowych, zarządzanie bezpieczeństwem danych osobowych,prowadzenie szkoleń oraz zapoznawanie osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych z przepisami prawa obowiązującymi w tym zakresie,prowadzenie korespondencji w obszarze danych osobowych,

prowadzenie rejestru zbioru danych osobowych,współpracę z Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych i Inspektorem Ochrony Danych Urzędu Miejskiego w Gdańsku,realizację i koordynowanie przedsięwzięć w zakresie obrony cywilnej w Straży Miejskiej w Gdańsku,opracowanie informacji o realizacji zadań obrony cywilnej Szefowi Obrony Cywilnej Miasta,współpracę z Wydziałem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Gdańsku  w zakresie  przedsięwzięć  związanych z obroną cywilną oraz ich realizacja,prowadzenie aktualnego wykazu pracowników, którzy posiadają poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oraz osób, którym odmówiono wydania poświadczenia bezpieczeństwa lub je cofnięto,prowadzenie szkoleń w zakresie ochrony informacji niejawnych,przygotowanie dokumentów w celu uzyskania poświadczeń bezpieczeństwa pracowników Straży Miejskiej w Gdańsku,współpracę z Pełnomocnikiem Ochrony Informacji Niejawnych Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Wymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- uprawnienia: prawo jazdy kat. B - pożądane- pozostałe: Wymagania niezbędne:

co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe,staż pracy  2 lata w przypadku wykształcenia wyższego lub 4 lata z wykształceniem średnim,znajomość obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych,obywatelstwo polskie,pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,nieposzlakowana opinia,kandydat nie był skazany prawo

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 3021 mínimo y 3490 máximo (PLN).

Empleador: Straż Miejska w Gdańsku.

Instrucciones para solicitar:

Gdańsk Straż Miejska

Identificador de la vacante:1847StPr/19/7803.

Ver las 325 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.