Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios > 136 - Pracownik Administracyjny W Dziale Realizacji Zamówień

136 - Pracownik Administracyjny w Dziale Realizacji Zamówień

Trabajar en Makroregion województwo mazowieckie (Polonia) de administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina › administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Pracownicy obsługi biurowej › Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Obowiązki:

drukowanie i wydawanie dokumentów do wysyłek i dostaw towarów

sprawny obieg dokumentacji

kontakt z działami firmy realizującymi zamówienia

monitorowanie dostaw

Wymagania:

- wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne

- umiejętności: obsługa komputera, pakiet MS Office - konieczne; książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych - konieczne

- pozostałe: [Umiejętność 2] : dobra organizacja pracy, terminowość wykonywanych obowiązków, dynamika w działaniu  umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dokładność

[Umiejętność 1] : dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, uczciwość, skrupulatność, rzetelność, empatia

[Inne] : Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie w Radomiu

wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia zawodowego

przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy

niezbędne narzędzia pracy

pracę w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne

niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Brak danych.

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 458 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Dorota Stępień, tel.: 722220055, email: d.stepienkpspionki.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1393StPr/24/0692.

Ver las 15 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina › administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios ofertadas.