Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Supervisores de industrias manufactureras > Inspektor Kvality, Mistři A Příbuzní Pracovníci Ve Strojírenství

Vacante en República Checa (Jihočeský kraj) de Supervisores de industrias manufactureras

Inspektor Kvality, Mistři A Příbuzní Pracovníci Ve Strojírenství

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví : Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

G&P Quality Management s.r.o. je projektová firma zastřešující činnosti spojené s řízením kvality v automobilovém průmyslu. Našimi hlavními zákazníky jsou Jaguar Land Rover, Škoda Auto, Ope, ZF TRW, Faureacia atd.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce:

- vizuální kontrola výrobků v automobilovém průmyslu - jednoduché měření, drobné opravy - práce na projektech přímo v závodech u našich klientů

Pracovní doba: třísměnný provoz

Vhodné i pro absolventy.

Požadujeme:

- pečlivost, důlednost, odpovědný přístup - časová flexibilita je velkou výhodou - dobrý zdravotní stav - schopnost pracovat v týmu - dobrý zrak

Nabízíme: - Stabilní práci v dynamicky prosperující společnosti - Velmi zajímavý kariérní růst - možnost získat zkušensoti na projektech u top firem v automobilovém průmyslu - stravenky, nadstandardní příplatky - příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti, příspěvek na penzijní pojištění (po 3 letech u firmy).

Nabízíme: 80 Kč stravenka/směna, přípatky: So 33%, Ne 50%, Noční 15%, Přesčas 25%, Svátek 100%.

První kontakt: Pavelková Miroslava, tel.: 778 447 909, e-mail: miroslava.pgpqm.com

Región: Jihočeský kraj.

Ver 151 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 110 (CZK por hora).

Empleador: G & P Quality Management s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Miroslava Pavelková. Tel.: +420 778 447 909. E-mail: gpqm.com" rel="nofollow">miroslava.pgpqm.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 778 447 909
  • Correo electrónico: miroslava.pgpqm.com

Identificador de la vacante:16353150752.

Ver las 181 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.