Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Contables > Inspektor Ds. Księgowych- Wspólnoty Mieszkaniowe

Inspektor ds. księgowych- wspólnoty mieszkaniowe

Ofertas de Contables en Polonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables.

Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw finansów : Księgowi

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Księgowość związana z obsługą wspólnot mieszkaniowych, praca w godzinach: poniedziałek, środa, czwartek, piątek 7.30-15.00, wtorek 7.30-17.00.

Wynagrodzenie do uzg. !!!Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- umiejętności: mile widziana znajomość programu LOKALE NET - konieczne- inne zawody: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości - konieczne- pozostałe: wymagane doświadczenie Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: .- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2250 (PLN).

Empleador: ADMINISTRACJA NIERUCHOMOŚCI MEEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Jarosław Radwan, tel.: 509 192 725, email: meest.pl" rel="nofollow">administarcjameest.pl

Identificador de la vacante:1510StPr/19/4086.

Ver las 599 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables ofertadas.