Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Profesionales de las ciencias y de la ingeniería > Vanemmaakorraldaja

Vanemmaakorraldaja. Estonia

Trabajo de Profesionales de las ciencias y de la ingeniería en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

kelle peamiseks ülesandeks on maapoliitika teostamine riigi ja linnavalitsuse huvides Kohtla-Järve linna administratiivpiirides.

Tööülesanded: • eeltoimingute teostamine maa omandisse vormistamisel (erastamine, hoonestusõiguse seadmine, munitsipaliseerimine, riigi omandisse jätmine, korteriomandi seadmine) ning toimikute koostamine;

• maaga seotud tõendite ja õiendite vormistamine;

• kinnisasja sundvõõrandamine ja kinnisasjale sundvalduse seadmine, linnamaale isikliku kasutusõiguse (sundvalduse) seadmine;

• Maksu- ja Tolliametile maamaksu andmete edastamine;

• kodanike vastuvõtmine ja nõustamine maaga seotud küsimustes;

• informatsiooni edastamine linna koduleheküljele oma valdkonnas toimuvate muudatuste kohta;

• oma valdkonda kuuluvate dokumentide esitamine linnavalitsusele ja linnavolikogule otsustamiseks;

• töös kasutatavate dokumentide registreerimise tagamine dokumendihaldussüsteemis

Omalt poolt pakume: *sõbraliku kollektiivi, arengu- ja eneseteostusvõimalusi, mitmekesist ja vastutusrikast tööd, põhipalka 1700 (bruto) kuus, puhkust 35 kalendripäeva kalendriaastas ning võimalust töötada osaliselt kodukontoris või osalise töökoormusega.

*STEBBY platvormi kasutamise kompensatsiooni

Muud nõuded: Sobiva kandidaadi eelduseks on:

• Keskharidus, keskeri või kutseharidus, kõrgharidus või viimase omandamine;

• eesti keele oskus C1 tasemel, vene keele oskus suhtlustasandil;

• teksti-ja tabeltöötlusprogrammide (MS Word, Excel, PowerPoint) ning teiste arvutiprogrammide (Outlook, AutoCad, ArcGis, QGIS) kasutamise oskus.

Kasuks tuleb:

• erialane kõrgharidus

• varasem töökogemus kohalikus omavalitsus või riigiasutuses ametikoha töövaldkonnas

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Kohtla-Järve Linnavalitsus (http://www.kohtla-jarve.ee/).

Kandideerimiseks palume saata, kasutades märksõna „Vanemmaakorraldaja CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad aadressil: personalijuht Maie Kiik, Kohtla-Järve Linnavalitsus, Keskallee 19, 30395 Kohtla-Järve linn või e-posti aadressil: cvkjlv.ee Dokumentide esitamise viimane päev on 31. jaanuar 2024. a (s.o. kandideerimisdokumentide laekumise kuupäev Kohtla-Järve Linnavalitsusse).
Sobiva kandidaadi väljaselgitamiseks viiakse läbi vestlus kandideerijatele sobival ajal.
• Töökohale kandideerimisel töödeldakse kandideerija poolt avaldatud isikuandmeid, et hinnata kandideerija sobivust vastavale töökohale.
• Sobivuse hindamiseks kogutakse kandideerija kohta täiendavat teavet avalikest allikatest. Kandideerijal on õigus saadud teabega tutvuda ja esitada omapoolsed selgitused-vastuväited.
• Eeldatakse, et kandideerimisdokumentides esitatud soovitajatele on kandideerija andnud nõusoleku enda kohta käivatele küsimustele vastamiseks, samuti on kandideerijad nõustunud sellega, et me nende poole teabe saamiseks pöördume.
• Säilitatakse värbamisprotsessi raames saadud dokumente järgmistel eesmärkidel:
o värbamisprotsessis tekkivate võimalike õigusvaidluste lahendamiseks - kuni nõude aegumiseni (1 aasta);
o paremusjärjestuses järgmisele kandidaadile töökohale asumise ettepaneku tegemiseks (150 päeva arvates konkursi võitnud isikule töökohale asumise ettepaneku tegemisest);
o kandideerija nõusolekul tulevikus korraldataval konkursil osalemise ettepaneku tegemiseks.
• Kandideerija andmed on juurdepääsupiiranguga teave, millele kolmandad isikud saavad juurdepääsu ainult seaduses sätestatud juhtudel.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 53025444
  • Correo electrónico: maie.kiikkjlv.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:1563977.