Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Profesionales de la enseñanza > Inglise Keele õpetaja

Inglise keele õpetaja. Estonia

Ofertas de trabajo en Estonia de Profesionales de la enseñanza

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza.

Tippspetsialistid : Pedagoogikaspetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Inglise keele tundide ettevalmistamine ja läbiviimine, õpilastele tagasiside andmine auditoorses kontaktõppes ja/või veebipõhises õppes Skype´s.

Omalt poolt pakume: Emajõe Keeltekool pakub tööd inglise keele õpetajale tunnustatud ja arenevas ettevõttes, sõbralikku töökollektiivi, enesetäiendamise võimalust osalemisega ettevõtte korraldatud koolitustel, paindlikku töökoormust ja tööaega. Õpilaste väga hea tagasiside puhul võimalik kõrgem tunnitasu.

Võimalus valida ise õpetamiseks keeletase, tundide toimumise ajad ja töökoormus. Töökoha asukoht Peetri 26a Tartus või veebipõhise õppe puhul Skype´s.

Muud nõuded: Inglise keele õpetaja või filoloogi haridus, sobib ka inglise keelt emakeelt kõnelev õpetaja. Soov, motiveeritus ja oskus õpetada, positiivne ellusuhtumine, väga hea suhtlemisoskus, sõbralikkus, soov õppida ja areneda koos ettevõttega, iseseisvus, kohusetundlikkus, täpsus ja orienteeritus töö tulemuslikkusele ja õpilaste maksimaalsele arengule keeleõppes

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Emajõe Keeltekool OÜ (https://www.emajoe.ee).

Instrucciones para solicitar:

CV ja motivatsioonikiri palume saata aadressile emajoekeeltekoolgmail.com. Lisainfo saamiseks võib helistada telefonile 5556 1971 (Ave Saarist).

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5556 1971
  • Correo electrónico: emajoekeeltekoolgmail.com

Identificador de la vacante:1430073.

Ver las 202 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza ofertadas.