Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Infotelefoni Spetsialist

Infotelefoni spetsialist. Estonia

Demanda en Estonia de Profesionales en operaciones financieras y administrativas

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Meie uuendusmeelses organisatsioonis nõustad sõbralikult ja asjatundlikult sotsiaalkindlusameti tegevusvaldkonna küsimustes kliente. Pakud infotelefoni spetsialistina inimestele nii telefoni teel kui ka veebivestluses tuge ja abi.

Omalt poolt pakume: Pakume omalt poolt täiskoormusega tööd meie Tallinna esinduses, 35 kalendripäeva puhkust, haigushüvitist ning suure organisatsiooni hüvesid ja arenguvõimalusi. Toetame uue töötaja sisseelamist mentorlusega ja tööalase väljaõppega.

Muud nõuded: Ootame Sind kandideerima, kui Sul on vähemalt keskharidus ja Sa oskad väga hästi eesti keelt, lisaks räägid vene keeles. Oled vilunud arvutikasutaja ning valmis töötama infosüsteemidega. Sinu suuline ja kirjalik eneseväljendus on selge ja tasakaalukas.

Tunned rõõmu võimalusest omandada pidevalt uusi teadmisi. Oled usaldusväärne, täpne ja kiire ning hooliv nii klientide kui ka kolleegidega

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Sotsiaalkindlustusamet.

Idiomas: estonio (Avanzado); ruso (Intermedio).

Instrucciones para solicitar:

Saada kandideerimiseks oma CV koos motivatsioonikirjaga hiljemalt
31.08.2019 läbi Töötukassa või läbi tööportaali CV-Online või CV Keskus või aadressil cvsotsiaalkindlustusamet.ee märgusõnaga „Infotelefon“.

Lisainfo Jelena.Lorentssotsiaalkindlustusamet.ee või telefonil 503 8743.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: 503 8743
  • Correo electrónico: Jelena.Lorentssotsiaalkindlustusamet.ee

Identificador de la vacante:1393472.

Ver las 210 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.