Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > empleado bancario/empleada bancaria > Svetovalec V Kontaktnem Centru (m/ž) - Podpora Strankam - M/ž

Contratación en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de empleado bancario/empleada bancaria

Svetovalec V Kontaktnem Centru (m/ž) - Podpora Strankam - M/ž

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Pagadores y cobradores de ventanilla y afines › Cajeros de bancos y afines › empleado bancario/empleada bancaria.

Traducción de la profesión: Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje › Uradniki/uradnice za poslovanje s strankami › Uradniki/uradnice za denarno in podobno poslovanje › Bančni uradniki/bančne uradnice pri okencu ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

BANČNI URADNIK ZA DENARNO POSLOVANJE PO TELEFONU, poskusno delo , Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, TELEFONSKO VZPOSTAVLJANJE PRVIH POSLOVNIH STIKOV S STRANKAMI, SPREJEMANJE VHODNIH KLICEV IN PREUSMERJANJE LE-TEH TER VSA NAROČILA STRANK, TELEFONSKO TRŽENJE VSEH BANČNIH PRODUKTOV IN STORITEV TER IZVAJANJE KLICNIH KAMPANJ, SPLOŠNO INFORMIRANJE OZ. SVETOVANJE STRANKAM/POTENCIALNIM STRANKAM O BANČNIH PRODUKTIH IN STORITVAH TER INFORMIRANJE O LASTNIH PRODUKTIH STRANKE (STANJE NA RAČUNU, IZVEDENE TRANSAKCIJE) IN IZVAJANJE TRANSAKCIJ (PLAČILA, DEPOZITI) PO NAROČILU STRANK, PODPORA STRANKAM ZA ELEKTRONSKO IN MOBILNO BANČNIŠTVO TER KARTIČNO POSLOVANJE, ORGANIZIRANJE SESTANKOV STRANK V POSLOVALNICAH, SPREJEMANJE PRITOŽB, INFORMIRANJE STRANK OB IZREDNIH DOGODKIH.

, Od kandidata pričakujemo: VI./1 (V.) stopnjo izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne smeri, odlično znanje slovenskega jezika in dobre retorične sposobnosti, nekaznovanost in da oseba ni v kazenskem postopku. Sposobnosti in veščine: prodornost, prepričljivost, usmerjenost v prodajo in urejenost, iniciativnost, iznajdljivost, zanesljivost, usmerjenost v doseganje dobrih rezultatov, usposobljenost za uporabo informacijskih orodij, pripravljenost za učenje, dobro znanje angleškega jezika ter poznavanje bančnih produktov je prednost. Izbranemu kandidatu nudimo: ustvarjalno delovno okolje, strokovno izobraževanje in izpolnjevanje, samostojno in dinamično delo, zaposlitev za določen čas enega leta, zaradi povečanega obsega dela. Delo poteka v dveh izmenah. Zaposlili bomo več kandidatov in sicer v Ljubljani in Mariboru.

Kandidate vabimo, da prijave s priloženim življenjepisom posredujejo v roku 15 dni od objave na elektronski naslov: cloveski.viriskb.si , s pripisom »Svetovalec v CC - DČ«. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1219 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: SKB BANKA D.D. LJUBLJANA, Ajdovščina 4 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . .
Contact Email: cloveski.viriskb.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE04800.

Ver las 32 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Pagadores y cobradores de ventanilla y afines › Cajeros de bancos y afines › empleado bancario/empleada bancaria ofertadas.