Informatikai és telekommunikációs technológiai termékek értékesítését tervező, szervező (Értékesítési asszisztens)

Ofertas de trabajo en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Profesionales de ventas de tecnología de la información y las comunicaciones

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas de tecnología de la información y las comunicaciones.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Értékesítési, marketing- és PR-foglalkozások : Információs és kommunikációs technológiák értékesítői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) SZINTÉZIS-NET Szoftverfejlesztő és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Informatikai és telekommunikációs technológiai termékek értékesítését tervező, szervező munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötetlen, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.10.30 - 2020.12.28, állásegyeztetés helye és módja: 9024 Győr, Vasvári Pál u. 1/c. További információ:Értékesítői feladatok a Szintézis-Net Kft-nél: - Informatikai megoldások, egyedi szoftverek értékesítése - Speciális informatikai szaktudás értékesítése - Nemzetközi kapcsolatok kiépítése - Kapcsolattartás angol/német nyelven a jelenlegi ügyfélkörrel - Árkalkuláció, ajánlatok előkészítése, nyomon követése A Szintézis-Net Kft értékesítői: - A cég stratégiai partnerei - A dolgozók érdekeit és a szerteágazó tudását képviselik. - Tudják, hogy a ma vásárlói döntésképes, jól informált egyének. - Kiválóan értenek az emberek nyelvén. Még akkor is, ha eltérő az anyanyelvük. - Követik a technológia fejlődését, tisztában vannak az informatikában rejlő lehetőségekkel. - Nem adják fel, ha egy ajtó bezárul. Az ideális jelölt rendelkezik: - Több éves nemzetközi értékesítői tapasztalattal - Kiváló angol nyelvtudással (német előny) - Informatikai alapismeretekkel - Kereskedelmi érzékkel - Eredményorientált gondolkodással Juttatások: - havi fix alapbér és teljesítményarányos bónusz rendszer - szakmai fejlődés, képzések - kötetlen munkaidő - utazási lehetőség

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1293 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 29/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 350000.0 HUF mínimo y 450000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: SZINTÉZIS-NET Szoftverfejlesztő és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9023 Győr, Tihanyi Á. út 10. 2. 22..

Contacto: Béres Éva

Ver las 24 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas de tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.