INFORMATIK - M/Ž. Jugovzhodna Slovenija. Eslovenia

Empleo en Eslovenia (Jugovzhodna Slovenija) de Instaladores y reparadores en tecnología de la información y las comunicaciones

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos electrónicos y de telecomunicaciones : Instaladores y reparadores en tecnología de la información y las comunicaciones.
Poklici za neindustrijski način dela : Mehaniki/mehaničarke električnih in elektronskih naprav ipd : Monterji/monterke, popravljavci/popravljavke elektronskih naprav in telekomunikacijskega omrežja : Monterji/monterke, serviserji/serviserke naprav s področja informacijske in komunikacijske tehnologije.

Descripción de la oferta de trabajo:
VZDRŽEVALEC RAČUNALNIŠKE STROJNE OPREME, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, RAZVOJ, UVAJANJE IN VZDRŽEVANJE RAČUNALNIŠKE OPREME (PROGRAMSKE IN STROJNE), PROAKTIVNA SKRB ZA TEHNOLOŠKO USKLAJENOST INTERNEGA SOFTWARE IN HARDWARE, ODGOVORNOST ZA AŽURIRANJE VELJAVNOSTI VSEH DOMEN IN PROGRAMSKE OPREME V CELI SKUPINI, TEHNIČNI DEL NABAVNEGA PROCESA ZA PROGRAMSKO IN STROJNO OPREMO, ODGOVORNI ZA VPELJAVO INOVATIVNIH REŠITEV, KI PRIHAJAJO NA TRG, POSLOVNO SVETOVANJE NA PODROČJU ORGANIZACIJE POSLOVNIH SISTEMOV., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - zahtevno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, Izkušnje s podatkovnimi bazami MS SQL, samostojnost pri delu, samoiniciativnost, inovativnost, multikulturnost, odgovorno podjetniško razmišljanje Zaželjena prijava preko spletne strani: http://www.inpro.si/si/Zaposlovanje/Obrazec_za_zaposlovanje/

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 191 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: INPRO INŽENIRING, NADZOR, PROJEKTIRANJE D.O.O. NOVO MESTO.

Dirección: LOKE 4, 8351 STRAŽA.

Contacto: SLUŽBA KADROVSKA

Email: splosne.sluzbeReemplazar por una arrobainpro.pro

Teléfono: 07 30 84 850.

Ver las 152 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos electrónicos y de telecomunicaciones : Instaladores y reparadores en tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.