Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Letonia > Administradores de sistemas > Datorsistēmu Un Datortīklu Administrators

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Empleos de Administradores de sistemas en Letonia

Datorsistēmu Un Datortīklu Administrators

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Administradores de sistemas.

Traducción de la profesión: Vecākie speciālisti › Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju vecākie speciālisti › Datubāzu un tīklu vecākie speciālisti › Sistēmu administratori.

Descripción de la oferta de trabajo:

Telekomunikāciju uzņēmums Netvision aicina pievienoties mūsu komandai tīklu administratoru.​

Prasības kandidātiem:

- Pieredze tīkla aprīkojuma administrēšanā;

- Pamata zināšanas par IP adresācijas principiem;

- Analītiska domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta;

- Vēlme mācīties un attīstīties;

- Spēja strādāt komandā.

Darba pieredze šādā vai līdzīgā jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Darba pienākumu apraksts:

- Tīkla infrastruktūras (komutatori, maršrutētāji, bezvadu ierīces) uzturēšana;

- Darbs ar MikroTik, Cisco, un citu ražotāju iekārtām;

- Uzraudzīt tīkla infrastruktūru, koordinēt tās izmantošanu;

- Jaunu iekārtu konfigurācija un pieslēgšana tīkla infrastruktūrai.

Mēs piedāvājam:

- Interesantu darbu stabilā un uz attīstību vērstā uzņēmumā;

- Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;

- Bezmaksas apmācības uzsākot darbu;

- Sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu un ikgadējās apmaksātās veselības pārbaudes;

- Bezmaksas interneta un TV pieslēguma iespējas;

- Bezmaksas autostāvvietu;

- Gardu kafiju;

- Apmaksāti treniņi sporta klubā;

- Atlaides dažāda veida precēm un pakalpojumiem no mūsu partneriem katra darbinieka un viņa ģimenes labsajūtai;

- Blakus birojam ir liels tirdzniecības centrs AKROPOLE Rīga.

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cvnetvision.lv.

Jau iepriekš pateicamies par izrādīto interesi un nosūtīto CV.

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: SIA NETVISION.

Forma de contacto:

  • Dirección: Maskavas iela 240 - 3, Rīga
  • Teléfono: +371 26120453
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: cvnetvision.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:240208-156.

Ver las 19 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Administradores de sistemas ofertadas.