Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Ingenieros químicos > Inženjer/ka Razvoja Kemijske Tehnologije Pripravnik/ca

Oferta de trabajo de Ingenieros químicos en Croacia

Inženjer/ka Razvoja Kemijske Tehnologije Pripravnik/ca

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros químicos.

Professionals : Science and engineering professionals : Engineering professionals (excluding electrotechnology) : Chemical engineers

Descripción de la oferta de trabajo:

Iskra Zelina Kemijska Industrija d.o.o. traži diplomiranog ing. kemijske tehnologije za radno mjesto pripravnika Inženjera razvoja (m/ž)

Na ovom radnom mjestu Vaša zaduženja će biti:

- asistiranje u kreiranju tehnoloških postupaka i prateće dokumentacije te uvođenje novih proizvoda

- nadgledanje procesa pripreme i proizvodnje

- nadziranje i uzimanje uzoraka za održavanje kvalitete proizvoda

- primjena i poštivanje industrijskih i drugih propisanih zakona i standarda

- ostali administrativni poslovi te ostali poslovi po nalogu voditelja ili direktora

Uvjeti:

- VSS kemijskog smjera

- sistematičnost, ažurnost, temeljitost i prilagodljivost u radu

- usmjerenost na ciljeve i ustrajnost

- izražene analitičke i organizacijske vještine

- komunikativnost i nesklonost konfliktima

- dobro poznavanje rada na računalu

- mogućnost samostalnog i timskog rada

- poštivanje i provođenje zakonskih propisa i pravila firme

Poslodavac nudi:

- ugodno radno okruženje

- priliku za osobni i profesionalni razvoj

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: ISKRA ZELINA KEMIJSKA INDUSTRIJA d.o.o..

Ver las 81 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros químicos ofertadas.