Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Ingenieros mecánicos > Inženjer/ka Strojarstva

Contrato de Ingenieros mecánicos en Croacia

Inženjer/ka Strojarstva

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos.

Professionals : Science and engineering professionals : Engineering professionals (excluding electrotechnology) : Mechanical engineers

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

Na ovom dinamičnom i zanimljivom radnom mjestu, sudjelovati ćete u nabavi, implementaciji i razvoju proizvodnih tehnologija – brizganje plastike, puhanje PET boca, punilica, etiketirki te automatizaciji i robotizaciji proizvodnih tehnologija;

Neke od vaših zadaća biti će:

• Izrada projekata razvoja novih proizvodnih tehnologija

• Nabava i implementacija novih strojeva

• Vođenje evidencije tehničke dokumentacije

• Praćenje stanja u proizvodnji i održavanju (proizvodne linije, strojevi, alati, uvjeti rada) unapređivanje postojećih i uvođenje novih rješenja

• Praćenje potrošnje energenata i prijedlozi za uštedu

• Suradnja s voditeljem održavanja i radnicima održavanja na rješavanju tehničkih problema

• Sudjelovanje u nabavi rezervnih dijelova i opreme

Od Vas očekujemo:

• Organizacijske sposobnosti

• Komunikativnost

• Sposobnost brzog donošenja odluka i prosuđivanja

• Analitičnost i preciznost u radu

• Inicijativa u radu

Uvjeti:

• VSS strojarskog usmjerenja

• Znanje engleskog jezika u govoru i pismu

• Znanje u CAD (2D) i Solidworks

• Spremnost na kraća poslovna putovanja

• Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

• Mogućnost napredovanja i usavršavanja

• Poticajnu i ugodnu radnu atmosferu

Dinamičan i zanimljiv posao u stabilnom poduzeću

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: ISKRA ZELINA KEMIJSKA INDUSTRIJA d.o.o..

Ver las 270 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos ofertadas.