Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Personal de los servicios de protección > Inženiring In Strokovni Nadzor - M/ž

INŽENIRING IN STROKOVNI NADZOR - M/Ž. Eslovenia

Oferta de empleo en Eslovenia de Personal de los servicios de protección

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Poklici za varovanje oseb in premoženja, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

KOMUNALNI NADZORNIK, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, TEHNIČNI NADZOR NAD IZVAJANJEM DEL, SKRB ZA PRAVOČASNO IZVEDBO PROJEKTOV V SKLADU S PROJEKTNO DOKUMENTACIJO, KONTROLA PORABE SREDSTEV TER IZDELAVA POPISA DEL, TEHNIČNI NADZOR NAD OBJEKTOM V GARANCIJSKI DOBI TER SKRB ZA ODPRAVO NAPAK V GARANCIJSKI DOBI, ORGANIZIRANJE, VODENJE IN KOORDINIRANJE DEL PRI IZVAJANJU INŽENIRINGA KOMPLEKSNIH OBJEKTOV IN DRUGA SORODNA DELA PO NAVODILIH NADREJENEGA, Prednost bodo imeli kandidati z opravljenim strokovnim izpitom za pooblaščenega inženirja,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: PROJEKT D.D. NOVA GORICA PODJETJE ZA INŽENIRING, GEODEZIJO, URBANIZEM IN PROJEKTIRANJE, KIDRIČEVA ULICA 9 A, 5000 NOVA GORICA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PUC MATEJ
Contact Email: matej.pucprojekt.si

Identificador de la vacante:NL87696.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.