Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Biólogos, botánicos, zoólogos > Inženir Laboratorijske Biomedicine I Na Inštitutu Za Patologijo - M/ž

Trabajo de Biólogos, botánicos, zoólogos en Eslovenia

Inženir Laboratorijske Biomedicine I Na Inštitutu Za Patologijo - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Biólogos, botánicos, zoólogos y afines.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Biologi/biologinje, farmakologi/farmakologinje, agronomi/agronomke ipd : Biologi/biologinje, ekologi/ekologinje ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR LABORATORIJSKE BIOMEDICINE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VODI IN NADZORUJE IN KOORDINIRA DELO V USMERJENIH ODDELČNIH LABORATORIJIH,

UVAJA NOVE LABORATORIJSKE POSTOPKE,

SAMOSTOJNO IZVAJA ZAHTEVNEJŠE LABORATORIJSKE POSTOPKE ZA POTREBE REDNE IN URGENTNE BIOPSIJSKE IN OBDUKCIJSKE DIAGNOSTIKE V USMERJENIH ODDELČNIH LABORATORIJIH V OKVIRU SVOJE STROKOVNOSTI,

SODELUJE PRI IZVAJANJU PEDAGOŠKEGA, ZNANSTVENORAZISKOVALNEGA IN STROKOVNOZDRAVSTVENEGA DELA,

SKRBI ZA EVIDENTIRANJE  OPRAVLJENEGA DELA IN IN ARHIVIRANJE VZORCEV,

SKRBI IN SAMOSTOJNO IZVAJA NABAVO POTROŠNEGA LABORATORIJSKEGA MATERIALA,

SODELUJE PRI NAČRTOVANJU NABAVE, ZBIRANJE IN ANALIZIRANJE PODATKOV O DOBAVITELJIH S CILJEM OPTIMIZACIJE STROŠKOV,

VRŠI NADZOR NAD DELOVANJEM APARATUR,

SKRBI ZA SPROTNA TEHNIČNA POPRAVILA APARATUR IN LABORATORIJSKE OPREME,

V SKLADU Z NAVODILI NADREJENEGA OPRAVLJA DRUGA DELA IN NALOGE, KI USTREZAJO IZOBRAZBI IN IZKUŠNJAM   VODENJE USTREZNE DOKUMENTACIJE,

DNEVNO VZDRŽEVANJE DELOVNE OPREME,

UVAJANJE NOVIH DELAVCEV,

PRIPRAVA POROČIL O OPRAVLJENEM DELU

, specializacija po višješolski izobrazbi(prejšnja) ali visokošolska strokovna izobrazba(prejšnja) ali visoka strokovna izobrazba (1. bolonjska stopnja) ali visokošolska univerzitetna izobrazba(1. bolonjska stopnja) s področja naravoslovja / zdravstva,

organizacijske sposobnosti,

opravljen strokovni izpit

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: UNIVERZA V LJUBLJANI, MEDICINSKA FAKULTETA, VRAZOV TRG 2, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person:
Contact Phone:

Identificador de la vacante:NV09975.

Ver las 137 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Biólogos, botánicos, zoólogos y afines ofertadas.