Contrato en Eslovenia (Podravska) de Ingenieros industriales y de producción

Inženir Kakovosti - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) : Inženirji/inženirke v industriji in proizvodnji.

Descripción de la oferta de trabajo:
INŽENIRJI IN TEHNOLOGI V INDUSTRIJI IN PROIZVODNJI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, - PREDLAGA IN VPELJUJE UKREPE ZA PREPREČITEV NASTAJANJA NAPAK NA VSEH PODROČJIH - SODELUJE PRI REŠEVANJU PROBLEMOV IN REKLAMACIJ PO SISTEMATIKI IN PRINCIPIH AVTOMOBILSKE INDUSTRIJE - SKRBI ZA REDNO UVAJANJE VSEH SPREJETIH KOREKTIVNIH UKREPOV NA PODLAGI NEUSTREZNE KAKOVOSTI - KONTROLIRA UČINKOVITOST SPREJETIH KOREKTIVNIH UKREPOV - SPREMLJA STATISTIKO IN STROŠKE NEUSTREZNE KAKOVOSTI - SKRBI ZA STATISTIKO IN SODELUJE PRI ANALIZAH NAPAK NA PROIZVODIH - SODELUJE PRI RAZGOVORIH PRI KUPCIH, KO GRE ZA VPRAŠANJA KAKOVOSTI IN REKLAMACIJ - SODELUJE PRI PRIPRAVI DOKUMENTACIJE S PODROČJA KAKOVOSTI PRI NOVIH PROJEKTIH - DOGOVARJA IN USKLAJUJE KUPČEVE PRIPOMBE Z VODJO OBVLADOVANJA KAKOVOSTI V ALUTECU - UVAJANJE PREDPISOV, KONTROLNIH PLANOV IN POSTOPKOV S PODROČJA KAKOVOSTI V PROIZVODNI PROCES - SODELOVANJE V PROCESU PRESOJE KAKOVOSTI IZDELKOV IN PROCESOV - ANALIZA IN REŠEVANJE REKLAMACIJ KUPCEV (8D, FMEA, 5-WHY, MSA) - OBVEŠČANJE NADREJENIH O KAKOVOSTI IZDELKOV - RAZUMEVANJE, IZDELAVA IN UPORABA PARETO DIAGRAMOV IN MSA - RAZUMEVANJE, IZDELAVA IN UPORABA CMK, CPK IN DRUGIH SPC METOD- UPORABA IN BRANJE NAČRTOV - PRESOJA PRODUKTA PO VDA 6.5- PRESOJA PROCESA PO VDA 6.3- RAZUMEVANJE, IZDELAVA IN UPORABA 8D POROČILA- POZNAVANJE IN PRESOJANJE SISTEMA PO ISO TS 16949 - UPORABA IMDS SISTEMA - SPREMLJANJE POIZKUSNE IN TEKOČE PROIZVODNJE- UPORABA IN IZDELAVA FMEA ANALIZE - PRIPRAVA IN IZDELAVA DOKUMENTACIJE PO QS 9000, VDA 6.1 IN PRIPRAVA VZORCEV , angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, nemški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, - izpit »B« kategorije, znanje nemškega in/ali angleškega jezika, napredno poznavanje in uporaba računalniških orodij (Windows, MS Office, elektronska pošta, internet), poznavanje standardov v avtomobilski industriji, poznavanje standardov ISO 9001, ISO 14001 in ISO TS 16949, poznavanje 8D, FMEA, 5-Why, MSA

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 523 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: MARIBORSKA LIVARNA MARIBOR D.D..

Dirección: Oreško nabrežje 9 , 2000 MARIBOR.

Contacto: HIRŠL ANŽE

Email: anze.hirslReemplazar por una arrobamlm-mb.si

Teléfono: 02 234 61 08.

Ver las 310 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros industriales y de producción ofertadas.