Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Ingenieros > Inženýr Obalových Materiálů, Ostatní Specialisté V Oblasti Techniky

Ofertas de empleo en República Checa (Jihomoravský kraj) de Ingenieros

Inženýr Obalových Materiálů, Ostatní Specialisté V Oblasti Techniky

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes.

Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) : Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt e-mailem: Pavel.Belehradekhoneywell.com

Nástup možný ihned

Popis:

Budete pracovat s novými produkty pod vedením špičkových inženýrů. Budete navrhovat, testovat a implementovat nové procesy pro produkty SPS. Budete zodpovědní za úspory nákladů prostřednictvím přestavby obalů včetně přípravy návrhů napřič obchodními jednotkami.

Náplň práce:

-    Úspora nákladů

-    Tvoření návodů pro specifická balení

-    Testování distribuce obalů (ASTM, ISTA)

-    Dokumentace (přiřazení čísel součástí, objednávky technických změn apod.)

-    Soustavné snížovaní možných škod na obalech

-    Návrhy nových obalů pro výrobky

Požadavky:

-    Bakalářský titul v oboru strojírenství nebo průmyslového designu

Následující zkušenosti a praxe uchazeče jsou vítány:

-    Multi-tasking a schopnost řídit různě komplikované úkoly

-    Vysoká úrověň tvořivosti a nezávislosti při návrhování a vývoji nových obalových procesů, syystémů, prototypů a projektů

-    Schopnost analyzovat, integrovat a aplikovat nové kocepty

-    Zkušenosti s Artios CAD a TOPS

Nabízíme: Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 304 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 27000 (CZK mensual).

Empleador: Honeywell, spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Pavel Bělehrádek. E-mail: honeywell.com" rel="nofollow">Pavel.Belehradekhoneywell.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: Pavel.Belehradekhoneywell.com

Identificador de la vacante:15570230772.

Ver las 191 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.