Búsqueda en Karlovarský kraj (República Checa) de Ingenieros químicos

Inženýr Konstruktér Přístrojů, Strojů A Zařízení V Keramickém Průmyslu, Chemičtí Inženýři Projektanti, Konstruktéři A Specialisté V Příbuzných Oborech

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros químicos.
Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) : Chemičtí inženýři a specialisté v příbuzných oborech.

Descripción de la oferta de trabajo:
KONSTRUKTÉR LISOVACÍCH FOREM Chcete se věnovat vývoji jedinečného produktu ve výrobě porcelánu? Máte zkušenosti z konstukce a rádi byste vyzkoušeli něco nového? Na co se můžete těšit? - zazemí stabilní české společnosti se zavedenou dloholetou tradicí výroby porcelánu - profesní a osoobní rozvoj - benefity ve formě 5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní jídelně a další Co Vás čeká? - budete navrhovat a konstruovat lisovací formy - příprava technické a výkresové dokumentace - zabezpečení hladké návaznosti na zavedení lisovacích forem do výroby - spolupráce s ostatními členy týmu Co byste měl/a splňovat? - SŠ/VŠ vzdělání technického směru - znalost 3D konstukčních SW - Solidworks výhodou - praxe a zkušenosti v oblasti keramiky výhodou - komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou, nikoliv podmínkou - praxe na pozici konstuktéra - umět pracovat samostatně a pečlivě - řidičský průkaz sk.B/aktivní řidič

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Karlovarský kraj.

Ver 117 ofertas de trabajo en "Karlovarský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 37.5.

Salario: 22000.0 CZK mínimo y 25000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Vladislava Čermochová, personalistka

Empresa: G.Benedikt Karlovy Vary s.r.o..

Contacto: Vladislava Čermochová, personalistka

Email: vladislava.cermochovaReemplazar por una arrobagbkv.cz

Teléfono: +420 724 984 890.

Ver las 67 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros químicos ofertadas.