Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Ingenieros > Inženýři Projektanti, Konstruktéři V Ostatních Oborech

Inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech

Oferta de empleo de Ingenieros en Hlavní město Praha (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes.

Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) : Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

MVP: Praha

Kontaktovat mailem infokartacz.pwc.com

Vysokoškolské vzdělání, znalost anglického na útrovni rodilého mluvčího, předchozí zkušenost ve společnosti Valeo Autoklimatizace k.s. minimálně 1 rok.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 122 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 52000 (CZK mensual).

Empleador: VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Tereza Svitáková. E-mail: cz.pwc.com" rel="nofollow">infokartacz.pwc.com. Adresa: Kuštova 2596, Rakovník II, 269 01  Rakovník 1.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Rakovník; Código postal: 269 01; Dirección: Kuštova 2596, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1
  • Correo electrónico: infokartacz.pwc.com

Identificador de la vacante:19296260732.

Ver las 185 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.