Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Ingenieros mecánicos > Inżynier Serwisu/inżynier Aplikacji

Contrato de Ingenieros mecánicos en Polonia

Inżynier Serwisu/inżynier Aplikacji

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos.

Specjaliści : Specjaliści nauk fizycznych, matematycznych i technicznych : Inżynierowie (z wyłączeniem elektrotechnologii) : Inżynierowie mechanicy

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: instalowanie, programowanie maszyn, usuwanie awarii, diagnozowanie usterek maszyn przemysłowych, wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych maszynWymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne - pożądane- umiejętności: Prawo jazdy kat.

B - konieczne- języki obce: angielski - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - konieczne- pozostałe: prawo jazdy kat.

B, znajomość zagadnień elektryki/elektroniki/informatyki, znajomość języka angielskiego na poziomie średnim, dobra organizacja pracy, samodyscyplina, mile widziane doświadczenie zawodowe w produkcji lub w dziale ITSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 3000 mínimo y 6000 máximo (PLN).

Empleador: "CPS-IEP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

email: rekrutacjacps.com.pl

Identificador de la vacante:1743StPr/18/1141.

Ver las 323 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos ofertadas.