Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Ingenieros civiles > Inżynier Budownictwa - Budownictwo Ogólne

Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne. Polonia

Vacante de Ingenieros civiles en Polonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles.

Specjaliści : Specjaliści nauk fizycznych, matematycznych i technicznych : Inżynierowie (z wyłączeniem elektrotechnologii) : Inżynierowie budownictwa

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wykonywanie prostych prac związanych z różnymi etapami budowy tj.

-prace przy budowie budynków,

-prace wewnątrz i na zewnątrz budynków

Wymagania: wykształcenie wyższe

Praca w przedziale godzinowym: 08:00-20:00

Pracodawca prosi o kontakt mailowy przed spotkaniem w celu ustalenia daty, godziny i miejsca spotkania.Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- inne zawody: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne - konieczneSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w SzczecinieMickiewicza 39Szczecin 70383- wymagane dokumenty: Brak danych.- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 3500 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Kamila Antosik, tel.: 914254991, email: pupszczecin.pl" rel="nofollow">ksobolewskapupszczecin.pl

Identificador de la vacante:1435StPr/19/3395.

Ver las 412 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles ofertadas.