IEPILDIŠANAS LINIJAS OPERATORS. LATVIJA. Letonia

Contrato en Letonia (LATVIJA) de Operadores de máquinas de embalaje, embotellamiento y etiquetado

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas de embalaje, embotellamiento y etiquetado.
Iekārtu un mašīnu operatori un izstrādājumu montieri : Rūpniecisko iekārtu operatori : Citu rūpniecisko iekārtu un mašīnu operatori : Iepakošanas, iepildīšanas un marķēšanas iekārtu operatori.

Descripción de la oferta de trabajo:

Aicina saime PILDIŠANAS PALIGU darbam Valmiermuižas alus daritava, Dzirnavu iela 2

Darba pienakumi:

-iekartu un darba vietas sagatavošana darbam , atbilstoši noteiktajam proceduram;

-izejvielu sagatave un piegade iekartam;

-gatavas produkcijas kraušana un novietošana noliktava, darbs ar pacelaju;

-pudelu kraušana;

-iepilditas pudeles kvalitates parbaude un kontrole;

-telpu un iekartu tirišana un uzturešanakartiba, ieverojot telpu tirišanas kartibu.

Fecha de inicio: 03/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Salario: 410.0 EUR mínimo y 483.0 EUR máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Sutiet CV uz e-pasta adresi: darbsReemplazar por una arrobavalmiermuiza.lv

Empresa: VALMIERMUIŽAS ALUS, SIA.

Dirección: Valmiera.

Contacto: Sutiet CV uz e-pasta adresi: darbsReemplazar por una arrobavalmiermuiza.lv

Ver las 68 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas de embalaje, embotellamiento y etiquetado ofertadas.