Contratación en Hungría (Del-Dunantul) de Empleados de agencias de viajes

Idegenforgalmi ügyintéző

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Empleados de agencias de viajes.
Irodai foglalkozások : Ügyfélforgalmi szolgáltatási foglalkozások : Ügyfél-tájékoztatási foglalkozások : Utazási irodai ügyintézők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) SOL TRAVEL IDEGENFORGALMI KFT Idegenforgalmi ügyintéző munkatársat keres szekszárdi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.01 - 2018.09.01, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 7100 Szekszárd, Széchenyi út 21., Fényképes önéletrajz küldésével pályázhatnak e-mailben, amelyet a solReemplazar por una arrobasoltravel.hu email címre küldhetnek el.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Idegenforgalmi ügyintéző;Idegenforgalmi technikus;Idegenforgalmi szakmenedzser;Idegenforgalmi menedzser, ;További információ:Idegenforgalmi ügyintéző munkakörbe keresünk munkavállalókat. A munkarend: kötött nappali munkavégzés (8.30-tól 17.00 óráig). Munkáltatói elvárások: középfokú iskolai végzettség,idegenforgalmi szakképzettség ,angol társalgási szintű nyelvismeret szükséges,informatikus vagy weblapszerkesztő végzettség előnyt jelent. Az állásra fényképes önéletrajz küldésével pályázhatnak, amelyet Kiss Ágnes részére a solReemplazar por una arrobasoltravel.hu e-mail címre küldhetnek el, vagy személyesen a foglalkoztatónál:7100 Szekszárd, Széchenyi utca 21. szám alatt önéletrajz leadásával jelentkezhetnek. ( Telefonszám: 70/367-94-31 )

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 292 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 165000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: SOL TRAVEL IDEGENFORGALMI KFT.

Dirección: 7100 Szekszárd, Széchenyi út 21..

Contacto: Kiss Ágnes

Email: solReemplazar por una arrobasoltravel.hu

Teléfono: (70) 367-94.31.

Ver las 62 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Empleados de agencias de viajes ofertadas.