Oferta de Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas en República Checa (Hlavní město Praha)

Hybrid Applications Engineer (inženýři Pro Hybridní Pohony), Specialisté V Oblasti Testování Softwaru A Příbuzní Pracovníci

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes.
Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce: Ricardo Prague s.r.o., Palác Karlín, Thámova 11 - 13, 186 00 - Praha 8 Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 221 729 150 (Pracovní dny: 9:00 - 16:00), nebo e-mailem na adresu marcela.martinkovaReemplazar por una arrobaricardo.com Kontaktní osoba: paní Marcela Martínková UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Náplň práce: -Vedení týmu při vývoji, itegraci a aplikaci hybridních a elektrických pohonů -Vyjednávání se zákazníky a dodavateli -Podpora prodejního týmu -Podpora vývoje produktů a služeb Požadujeme: -Vysokoškolské vzdělaní příslušného technického zaměření -Zkušenost s vedením projektů v oblasti controls a electronics -Znalost hybridních a elektrických systémů, komponentů a jejich intergrace -Znalost motorů, měničů, transformátorů a bateriových systémů -Povědomí o chemii bateriových článků využívaných v hybridních a elektrických vozidlech -Dobrá znalost Angličtiny (denní kontakt s rodilými mluvčími) -Ochota cestovat ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy atd.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 350 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 18/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 45000.0 CZK mínimo y 65000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Marcela Martínková

Empresa: Ricardo Prague s.r.o..

Contacto: Marcela Martínková

Email: marcela.martinkovaReemplazar por una arrobaricardo.com

Teléfono: +420 221 729 150.

Ver las 237 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.