Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > camarero de pisos/camarera de pisos > Puhastusteenindaja, Toateenija

Puhastusteenindaja, toateenija. Estonia

Oferta de empleo en Estonia de camarero de pisos/camarera de pisos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › camarero de pisos/camarera de pisos.

Traducción de la profesión: Lihttöölised › Koristajad ja abilised › Abilised ning koristajad kodudes, hotellides ja kontoris jms asutustes › Abilised ning koristajad kodudes, hotellides jms asutustes.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hotellitubade ja hotelli üldpindade puhastusteenindaja

Tööülesanded: Otsime töötajaid oma partnerile Workbite Cleaning OÜ-le.

???? Tule meile hotellitubade puhastusteenindajaks Tallinnas!

Hotellitubade ja hotelli üldpindade koristus.

???? Ettevõte: WorkBite Cleaning OÜ

???? Asukoht: Tallinn, Eesti

???? Töövaldkond: Hotellitubade puhastusteenindus

Omalt poolt pakume: Ettevõte pakub:

???? Täiskohaga tööd või osalise koormusega tööd.

???? Stabiilset tööd ja sõbralikku meeskonda.

???? Tööriideid.

???? Töövahendite ja -materjalide varustust.

???? Ühisüritusi.

⏰ Tööaeg: Täiskohaga, alates 8 tunnist päevas.

???? Tasustamine: al. 7€/h bruto.

???? Alustamine: Nii pea, kui võimalik.

Pakume tasuta koolitust. Koolitusel omandad kõik vajalikud teadmised hotellitubade puhastamiseks.

Muud nõuded: ???? Ootused kandidaadile:

???? Soov pakkuda puhtust ja kvaliteetset teenindust.

???? Füüsiline võimekus raskemate tööülesannete täitmiseks.

????️ Hea suhtlemisoskus.

???? Eelnev kogemus hotellitubade puhastusteenindajana (eelis, kuid mitte nõue).

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: Võimalik teha täistööajaga tööd, osakoormusega tööd või tööampse

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 5.

Empleador: WorkBite Recruiting OÜ (https://www.workbite.ee/).

Kui sa soovid olla osa meie meeskonnast ja aidata meil tagada, et meie hotellikülastajad saaksid nautida puhtaid ja mugavaid tube, saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressile hanna.tammeworkbite.ee.
Pakume tasuta koolitust. Koolitusel omandad kõik vajalikud teadmised hotellitubade puhastamiseks. 🔍 Võtmesõnad: Hotellitubade Puhastusteenindaja, Tööpakkumine, Puhastusteenindus, Tallinn, WorkBite Cleaning OÜ. 🏨 Tule loo koos meiega puhtamaid hotellikogemusi! 🧹 https://www.workbite.ee/submit-resume

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • motivatsioonikiri
  • CV

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: hanna.tammeworkbite.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1587905.

Ver las 134 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › camarero de pisos/camarera de pisos ofertadas.