Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Empleados en trato directo con el público > Hotelli Administraator

Ofertas de trabajo de Empleados en trato directo con el público en Estonia

Hotelli Administraator

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público.

Ametnikud : Klienditeenindajad

Descripción de la oferta de trabajo:

Ööadministraator

Tööülesanded: Ööadministraator tegeleb majas olevate klientidega ja võtab vastu uusi kliente, kes saabuvad õhtul/öösel.

Samuti sisestab vahetuse ajal tulnud broneeringud süsteemi, vastab kirjadele ja vajadusel arveldab klientidega. Ööadministraatori kohustuste hulka kuulub ka kergema hommikusöögi valmistamine/laua katmine.

Omalt poolt pakume: Pakume toetavaid töökaaslasi ja töömahuga vastavuses olevat töötasu. Ootame väga inimest, kes sooviks jääda meiega pikemaks ajaks ja kes teeb oma tööd hingega. Ootame inimest, kes tahab igapäevatöös kaasa rääkida.

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: öösiti

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Primering OÜ (http://www.hansalinn.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: infohansalinn.ee

Identificador de la vacante:1440750.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público ofertadas.