Vacantes de Organizadores de conferencias y eventos en Del-Alfold (Hungría)

Host, Hostess

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Organizadores de conferencias y eventos.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Üzleti szolgáltatásokat nyújtók : Konferencia- és rendezvényszervezők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) EGONIS Tanácsadó és Rendezvényszervező Kft. Host, hostess munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: rugalmas, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.18 - 2017.12.31, állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével az infoReemplazar por una arrobaegonis.hu e-mail címre.. Juttatások:A nem szegedi munkavégzés során az utazást, szállást és egyszeri melegétkezést a munkáltató biztosítja a munkavállalók részére., További információ:Országos roadshow-ra keresnek fiúkat és lányokat host illetve hosstes munkakőrbe. A munkavégzés nem csak Szegeden történne, hanem az ország egész területén. A munka során több nap is lehet, amikor nem utaznak vissza Szegedre, így olyan jelentkezőket várnak, akik ezt vállalni tudják. Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1139 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 14/09/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 30.

Salario: mínimo 95000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: EGONIS Tanácsadó és Rendezvényszervező Kft..

Dirección: 6723 Szeged, Szakolcai utca 18..

Contacto: Szécsényi Barnabás

Email: infoReemplazar por una arrobaegonis.hu

Teléfono: ().

Ver las 25 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Organizadores de conferencias y eventos ofertadas.