Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Hungría > Organizadores de conferencias y eventos > Host, Hostess (host, Hostess)

Host, hostess (Host, hostess). Nyugat-Dunantul. Hungría

Empleo de Organizadores de conferencias y eventos en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Organizadores de conferencias y eventos.

Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Üzleti szolgáltatásokat nyújtók : Konferencia- és rendezvényszervezők

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Finance Sales Hungary Kft.

Host, hostess munkatársat keres győr (ménfőcsanak)i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.05.31 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezés módja: e-mailben önéletrajz megküldéséel a kravar.krisztinafinance-sales.hu.

A tárgyban a munkakört és a települést (munkavégzés helyét) a foglalkoztató kéri feltüntetni..

További információ:Finance Sales Hungary Kft. keres győri munkavégzési helyre 2 fő host / hostess munkatársat.

Teljes, vagy akár részmunkaidőben is végezhető munka.

Munkarend: előzetes havi beosztás szerint, 9:00-tól 19:00-ig.

Várható havi bruttó bér: 200.000 Ft + teljesítményarányos jutalék.

Elvárás: minimum általános iskolai végzettség (középfokú végzettség esetében tanulmányi szerződéssel átképzés biztosított), jó kommunikációs készség és proaktív személyiség.

A munkakörhöz kapcsolódó juttatások: városon kívül 100%-ban téríti a cég az útiköltséget, akár tömegközlekedésre, vagy gépjárműre is.

A munkába állás várható ideje: akár azonnal.

Jelentkezés módja: e-mailben önéletrajz megküldéséel a kravar.krisztinafinance-sales.hu.

A tárgyban a munkakört és a települést (munkavégzés helyét) a foglalkoztató kéri feltüntetni.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 446 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2018.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 200000.0 HUF mínimo y 240000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Finance Sales Hungary Kft..

Dirección: 1146 Budapest 14. ker., Hungária körút 140-144..

Contacto: Kravár Krisztina

Email: kravar.krisztinafinance-sales.hu

Teléfono: ().

Ver las 25 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Organizadores de conferencias y eventos ofertadas.