Homlokzatszerelő (homlokzatépítő és szerelő )

Empleo en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Operarios en cemento armado, enfoscadores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Operarios en cemento armado, enfoscadores y afines.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Építőipari és hasonló foglalkozások, kivéve a villanyszerelőket : Épületszerkezet-szerelő és hasonló foglalkozások : Betonozók, vasbetonszerelők és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) KENTER Kereskedelmi és Reklám Korlátolt Felelősségü Társaság Homlokzatszerelő munkatársat keres szombathelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.07 - 2018.06.30, állásegyeztetés helye és módja: Hőke Miklós Tel.06-20/9442-673, Hőke Miklós Tel.06-20/9442-673. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Asztalos;Szárazépítő,

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1077 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 200000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: KENTER Kereskedelmi és Reklám Korlátolt Felelősségü Társaság.

Dirección: 9700 Szombathely, Sorok út 31..

Contacto: HŐKE MIKLÓS

Teléfono: (20) 9442-673.

Ver las 281 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Operarios en cemento armado, enfoscadores y afines ofertadas.