Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > soldador de tuberías/soldadora de tuberías > Putkihitsaaja, 3 Paikkaa, Htt High Tech Technology Oy

Búsqueda de soldador de tuberías/soldadora de tuberías en Finlandia

Putkihitsaaja, 3 Paikkaa, Htt High Tech Technology Oy

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores › soldador/soldadora › soldador de tuberías/soldadora de tuberías.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Valimotyöntekijät, hitsaajat, levysepät ym › Hitsaajat ja kaasuleikkaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

HTT High Tech Technology on ammattitaitoinen ja kokenut teollisuuden palveluyritys, joka kehittää ja tarjoaa palvelujaan energia-, kone- ja metallitoimialan sekä marine-toimialan kotimaisille ja ulkomaisille asiakkaille. Olemme suomalainen, luotettava ja asiantunteva teollisuuden kumppanisi- nyt ja tulevaisuudessa.

Haemme ammattitaitoisia PUTKIHITSAAJIA teollisuuslaitoksille ja voimalaitos työmaille. Työkohteet sijaitsevat ympäri Suomea, mutta pääsääntöisesti Etelä- ja Länsi-Suomen alueilla. Hitsaustyö on pääsääntöisesti eri kokoisien mustien ja ruostumattomien putkien tig-hitsaamista. Toisinaan putkia hitsataan myös puikolla ja magilla, joten niiden taitaminen katsotaan eduksi.

Putkihitsaajilta toivoisimme:

- Kokemusta painelaitehitsaamisesta

- Hitsausmenetelmät Tig, Puikko ja Mig/Mag

- Materiaalit: mustat, kuumalujat ja ruostumattomat teräkset

- Oikeaa asennetta laadukkaaseen ja turvalliseen työskentelyyn sekä tiimityöskentelytaitoja

Tarjoamme sinulle monipuolisen ja mielenkiintoisen työn erilaisten projektien parissa. Pääset tekemään vaihtelevaa työtä yhdessä erittäin ammattitaitoisen henkilökuntamme kanssa.

Ota rohkeasti yhteyttä ja laita hakemusta tulemaan. https://www.httech.fi/yritys/rekry/

Haku voimassa 12.4.2024 asti.

Reima Rahkomaa

reima.rahkomaahttech.fi

+358408255519

Janne Jokinen

janne.jokinenhttech.fi

+358504643670

www.httech.fi

País del trabajo: Finlandia.

Número de puestos: 3.

Empleador: HTT High Tech Technology Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:8a0f3dc4-139e-4960-9822-8a34162cc485.

Ver las 23 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores › soldador/soldadora › soldador de tuberías/soldadora de tuberías ofertadas.