Empleo en Eslovenia (Podravska) de Conserjes

Hišnik Iv - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Poklici za gospodinjska dela, hišniki/hišnice : Hišniki/hišnice.

Descripción de la oferta de trabajo:
HIŠNIK, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, HIŠNIŠKA OPRAVILA: OSKRBOVANJE IN VZDRŽEVANJE POSLOVNE ZGRADBE (NOTRANJOST IN ZUNANJOST), SKRB ZA KURJAVO, KURIRSKO DELO IN DRUGA DELA PO NAVODILIH VODSTVA. PRIČAKOVANA SO ZNANJA NA PODROČJU ELEKTROINŠTALACIJE (HIŠNE INŠTALACIJE, POPRAVILA ELEKTRO APARATOV, VEZAVA RAČUNALNIŠKIH MREŽ)., urejevalniki besedil - osnovno, slovenski jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, Natančnost in zanesljivost pri delu ter znanja na drugih področjih vzdrževanja. Delo bo potekalo v popoldanskem in dopoldanskem času (izmene). Upoštevale se bodo samo vloge, ki bodo poslane po klasični pošti (ne elektronska pošta). K prilogi je potrebno priložiti življenjepis, potrdilo o zaključenem šolanju in potrdilo o delovni dobi (izpisek).

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 355 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: PROMETNA ŠOLA MARIBOR.

Dirección: PRERADOVIČEVA ULICA 33 , 2000 MARIBOR.

Contacto: OVČAR IRENA

Email: tajnistvoReemplazar por una arrobaprometna.net

Teléfono: 02 429-41-40.

Ver las 274 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes ofertadas.