Trabajos en Del-Alfold (Hungría) de Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales

Helyhez Kötött Gép Szerelője, Javítója (karbantartó Géplakatos)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Fém-, gépipari és hasonló foglalkozások : Gépszerelők és karbantartók : Mezőgazdasági és iparigép-szerelők és -karbantartók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) LINAMAR HUNGARY ZRT. Helyhez kötött gép szerelője, javítója munkatársat keres békéscsabai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.15 - , állásegyeztetés helye és módja: Szakmai önéletrajzokat az alábbi elérhetőségekre várjuk: Fórián Ildikó HR munkatárs E-mail cím: cvReemplazar por una arrobalinamar.com Személyes találkozóra időpont egyeztetés a 68/514-617 vagy 20/ 266 3030 számon H-P: 8:00-16:30 között.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Géplakatos - Gépbeállító;Géplakatos, ;További információ:Karbantartó géplakatos Feladatok: Az Oros divízió területén működő gépek, berendezések tervezett karbantartásának elvégzése Váratlan meghibásodások elhárítása Elvárásaink: Géplakatos/ Ipari gépész végzettség Szerszámgépek ismerete: hagyományos-, nc-, cnc gépek ismerete, javításban/karbantartásban gyakorlat Előny: Pneumatika- hidraulika ismeretek Amit kínálunk: Innovatív munka nemzetközi környezetben Karrierépítési lehetőség Szakmai és személyes fejlődés képzések által Szakmai önéletrajzokat az alábbi elérhetőségekre várjuk: Fórián Ildikó HR munkatárs E-mail cím: cvReemplazar por una arrobalinamar.com Személyes találkozóra időpont egyeztetés a 68/514-617 vagy 20/ 266 3030 számon H-P: 8:00-16:30 között.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1121 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 27/07/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: LINAMAR HUNGARY ZRT..

Dirección: 5600 Békéscsaba, Szarvasi út 86-88..

Contacto: Fórián Ildikó

Email: cvReemplazar por una arrobalinamar.hu

Teléfono: ().

Ver las 903 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales ofertadas.