Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Bomberos > Hasič / Strojník / Velitel Družstva, Hasiči Podnikových Sborů

Hasič / strojník / velitel družstva, Hasiči podnikových sborů

Empleo de Bomberos en República Checa (Zlínský kraj)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Bomberos.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Hasiči

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracovní náplň: dle kvalifikačního zařízení

Provádění hasebních prací, používání ochranných obleků, dýchací techniky, provádění technických zásahů při úniku NL, zajištění a plnění úkolů strojní služby, řízení a obsluha CAS, řízení jednotky při zásahu, zpracovávání dokumentace o zdolávání požárů a cvičení, taktika nasazení určených sil a prostředků.

Požadujeme: Výuční list nebo ÚSO, nástupní odborný výcvik / strojnický kurz (strojník) / taktické řízení (velitel družstva), řidičské oprávnění skupiny B, C výhodou, praxe v oboru vítána, AJ nebo NJ výhodou, spolehlivost, komunikativnost.

Nabízíme: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, akční slevy na zboží v podnikové prodejně.

Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu prostřednictvím webových stránek www.guzu.cz - záložka "Kariéra/Koho hledáme". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. 571 662 228 nebo na e-mailu Martina.Frydlovaguzu.cz.

ov.3.1.19

Región: Zlínský kraj.

Ver 166 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 27000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Gumárny Zubří, akciová společnost.

Obraťte se na kontaktní osobu. Martina Frýdlová. Tel.: +420 571 662 228. E-mail: guzu.cz" rel="nofollow">martina.frydlovaguzu.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 571 662 228
  • Correo electrónico: martina.frydlovaguzu.cz

Identificador de la vacante:15332650709.

Ver las 29 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Bomberos ofertadas.