Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Bomberos > Hasič Podnikového Sboru, Hasiči Podnikových Sborů

Hasič podnikového sboru, Hasiči podnikových sborů

Ofertas de trabajo de Bomberos en Hlavní město Praha (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Bomberos.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Hasiči

Descripción de la oferta de trabajo:

Kongresové centrum Praha, a.s. patří mezi nejvýznamnější kongresová centra v Evropě s bohatou historií v pořádání kongresů, konferencí a kulturních akcí. Pro posílení našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici HASIČ k podnikové jednotce.

Požadujeme:

* SO vzdělání nebo ÚSO

* odborná způsobilost ve smyslu Vyhl. Č. 247/2001 Sb. (NOV – Nástupní odborný výcvik)

* zdravotní a fyzická způsobilost

Nabízíme:

* zázemí stabilní a silné společnosti

* místo výkonu práce u metra C – stanice Vyšehrad

* 5 týdnů dovolené

* 3 sick-days

* stravování s příspěvkem zaměstnavatele

* možnost parkování v zaměstnaneckých garážích za zvýhodněné ceny

Región: Hlavní město Praha.

Ver 582 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 19900 (CZK mensual).

Empleador: Kongresové centrum Praha, a.s..

Instrucciones para solicitar:

Obraťte se na kontaktní osobu. -.

Forma de contacto:

Identificador de la vacante:14936310746.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Bomberos ofertadas.