Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Handlowiec

Handlowiec. Polonia

Vacantes de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Polonia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Sprzedawcy : Pracownicy sprzedaży w sklepach : Ekspedienci w sklepach

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Negocjacje handlowe, pozyskiwanie klientów, przygotowywanie ofert handlowych, stosowanie różnych technik sprzedaży.

Praca na terenie Polski, według zlecenia klienta.

Premia od wyników sprzedażowych.Wymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- języki obce: polski - w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany - konieczne- pozostałe: Wykształcenie min. średnie, wymagane roczne doświadczenie na podanym stanowisku.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polskiDodatkowy opis: Pracodawca nie zapewnia zakwaterowania ani wyżywienia oraz nie pokrywa kosztów podróży lub przeprowadzki, koszty ponosi pracownik.

Miesce wykonywania pracy wg zleceń klientów.

Pracodawca nie zapewnia zakwaterowania ani wyżywienia oraz nie pokrywa kosztów podróży lub przeprowadzki, koszty ponosi pracownik.

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 2500 mínimo y 3000 máximo (PLN).

Empleador: ROLCO Sp. z o.o..

Instrucciones para solicitar:

Łana Celmer, tel.: 794 999 891, email: rolco.com.pl" rel="nofollow">rekrutacjarolco.com.pl

Identificador de la vacante:1462StPr/19/1482.

Ver las 3,286 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.