Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Profesionales de la salud > Hambatehnik

Hambatehnik. Estonia

Contrato de Profesionales de la salud en Estonia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Tervishoiu abispetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Spetsialiseerumine suust eemaldatavatele proteesidele

Tööülesanded: • Erinevat liiki suust eemaldatavate proteeside valmistamine• proteesiparandustööd.

Omalt poolt pakume: • Paindlikku tööaega (sh osalist tööaega), sest töö- ja pereelu ühildamine ei tohiks olla keeruline• kaasaegsete vahenditega hambalaborit, kus Sinu käsutuses on muuhulgas ka innovaatilised CEREC ja IvoBase süsteemid, mis Sinu abil toodavad täpseid, kvaliteetseid ja mugavaid proteese ning kroone • hulganisti võimalusi arenguks ning eneseteostuseks (lisaväljaõpe kohapeal või täiendkoolitustel)• konkurentsivõimelist tasu. Suust mitteeemaldatavate proteesidega tegeleb teine tehnik.

Muud nõuded: Oleme Corrigos loonud võimalused ning tingimused, kus professionaalid saavad teadmiseid ning oskuseid maksimaalselt rakendada. Otsime meeskonda kolleege, kes usuvad, et initsiatiivikus aitab areneda parimaks oma ala spetsialistiks

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: vastavalt kokkuleppele

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa, Tiempo parcial.

Empleador: Osaühing Corrigo (http://www.corrigo.ee).

Idiomas: estonio (Intermedio alto); ruso (Intermedio alto).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • kaaskiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: 552 6928
  • Correo electrónico: merle.kaljuscorrigo.ee

Identificador de la vacante:1355298.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud ofertadas.