Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > comercial de compañías eléctricas > Tekninen Myyjä, Team Timeout Oy Ab, Kristiinankaupunki

Tekninen myyjä, Team TimeOut Oy Ab, Kristiinankaupunki

Contrato en Finlandia (Pohjanmaa) de comercial de compañías eléctricas

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial › comercial de compañías eléctricas.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Myynti- ja ostoagentit › Myyntiedustajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Puucomp Oy Ab hakee ammattitaitoista TEKNISTÄ MYYJÄÄ. Puucomp tarjoaa saman katon alta laadukkaat sisäverhoukset, julkisivutuotteet, terassit sekä parhaan teknisen tietämyksen pitkällä kokemuksella. Valmistamme tuotteet mittatilaustyönä kustannustehokkaasti. Yritystiedot: https://www.puucomp.com/fi/

Etsimämme henkilö voi olla hiljattain valmistunut teknisten ratkaisujen asiantuntija tai myyjä. Haluat kehittyä ja sinulla on jo asiakaspalvelukokemusta. Tule mukaan kasvavaan tiimiimme edistämään osaltasi edustamiemme huippulaadukkaiden tuotteiden myyntiä kotimaassa ja myös ruotsissa.

Tehtävät:

- Valmistelet ja käsittelet asiakkaidemme tilauksia tehokkaasti ja tarkasti

- Kartoitat asiakkaidemme tarpeita ja tarjoat niihin soveltuvia ratkaisuja

- Ylläpidät ja kehität olemassa olevia sekä uusia asiakassuhteita yhteistyössä suunnittelun ja tuotannon kanssa

- Toimit yhteistyössä muun henkilöstön kanssa varmistaaksesi saumattoman asiakaskokemuksen

Toivomme sinulta:

- kokemusta teknisestä myynnistä, puumateriaalin tuntemus, tai muuta puualan kokemus nähdään eduksi

- kokemusta asiakaspalvelusta ja myyntityöstä

- hyviä vuorovaikutustaitoja ja työskentelet esteettä suomen ja ruotsin kielellä (englanti)

- joustavuutta ja tehokkuutta ajoittain kiireisessäkin työympäristössä

- tekninen ymmärrys (sisutaminen), innostusta oppia uutta

- Järjestelmät: Words, teams, Crm (Autocad tuntemus nähdään eduksi)

Tarjoamme

- mahdollisuuden työskennellä tunnetun ja luotettavan kotimaisen yrityksen työtiimissä

- osaavan henkilöstön tuen ja mukavat työkaverit

- perehdytyksen tehtävään

-Vakituisen työsuhteen, kuukausipalkka

Rekrytoinnista vastaa Team TimeOutin headhunter Lasse Norrgård. Voit kysyä työpaikasta lisätietoja päiväsaikaan maanantaista lauantaihin joko puhelimitsetel:0401829228 (044 5508503) tai sähköpostitse ( lasseteamtimeout.fi ).

För rekryteringen ansvarar Team TimeOuts headhunter Lasse Norrgård. Du kan fråga efter tilläggsinformation dagtid måndag till lördag (044 5508503) eller via email ( lasseteamtimeout.fi )

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjanmaa.

Ver 77 ofertas de trabajo en "Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Team TimeOut Oy Ab.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:a6ef1170-7620-42f2-97e1-1de096f8c3b2.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial › comercial de compañías eléctricas ofertadas.