Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos > Höövelpingi Operaator

Ofertas de empleo de Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos en Estonia

Höövelpingi Operaator

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines.

Oskus- ja käsitöölised : Toiduainete töötlejad, toitlustustöölised, rõivatööstuse ja muude käsitööalade töölised

Descripción de la oferta de trabajo:

Tootmistöö ühes vahetuses!

Tööülesanded: Ootame oma meeskonnaga liituma operaatorit, kellel on hea tehniline taip, valmisolek meeskonnatööks ning huvi puidutöötlemise vastu. Operaatori ülesandeks on: höövelpingi seadistamine ja töös hoidmine; tootmisprotsessi jälgimine ning ladusa ja tõrgeteta töö tagamine; toodangu kvaliteedi tagamine; korrektse andmepidamise tagamine; seadet teenindavate tööliste meeskonnatöö korraldamine. Tootmise juhtimiseks kasutame mitmeid arvutiprogramme: PowerCom, Globalreader, Woodpecker, Cad jne. Väljaõpe kohapeal.

Omalt poolt pakume: Tööd ühes vahetuses. Nädalavahetused ja riigipühad on vabad.

Muud nõuded: Ootused kandidaadile: höövelpingiga töötamise kogemus, sh seadistamise, hoolduse ja remondi kogemus; jooniste lugemise ja nende järgi töötamise oskus. Lisaväärtust annavad: höövelpingi ehituse ja tööpõhimõtete tundmine; höövliterade terituse oskus; kahveltõstuki kasutamise oskus; lao- ja tootmisprogrammide tundmise oskus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: OÜ Assiku Puit (http://www.assikupuit.ee/).

Instrucciones para solicitar:

NB! Kandidatuuri tagab ettevõtte kodulehel täidetud lisaankeet: https://www.assikupuit.ee/kandideerin
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust nädala jooksul alates kandideerimisest.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37258588574
  • Correo electrónico: annika.saagoutlook.com

Identificador de la vacante:1433359.

Ver las 123 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines ofertadas.