Gyermekvédelmi felügyelő. Kozep-Dunantul. Hungría

Oferta en Kozep-Dunantul (Hungría) de Trabajadores y asistentes sociales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Jogi, szociális, kulturális és hasonló területeken dolgozókat segítő foglalkozások : Jogi, szociális és vallási területen dolgozó szakmunkaerő : Szociális foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Emberi Erőforrások Minisztériuma Speciális Gyermekotthoni Központ Gyermekvédelmi felügyelő munkatársat keres esztergomi munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.03 - , állásegyeztetés helye és módja: Érdeklődni: 06/33-411-644 vagy a titkarsaggyoReemplazar por una arrobaesztgo.hu címen lehet. Speciális követelmények:csak érettségi esetén 3 éven belül szakképesítés szerzése szükséges, Minden második hétvége szabad

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 665 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Emberi Erőforrások Minisztériuma Speciális Gyermekotthoni Központ.

Dirección: 2500 Esztergom, Budai Nagy A út 28.

Contacto: Hegedűs Mária

Email: titkarsaggyoReemplazar por una arrobaesztgyo.hu

Teléfono: (33) 411-644.

Ver las 698 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.