Europeos.es : Inicio > Empleo en Hungría > Cuidadores de niños > Gyermekfelügyelő, Dajka (gyermekfelügyelő,)

Oferta de empleo en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Cuidadores de niños

Gyermekfelügyelő, Dajka (gyermekfelügyelő,)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Cuidadores de niños.

Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Személygondozási foglalkozások : Gyermekgondozók és iskolai kisegítők : Gyermekgondozók

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Győr-Moson-Sopron Megyei Gyermekvédelmi Központ Gyermekfelügyelő, dajka munkatársat keres soproni munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.06.01 - , állásegyeztetés helye és módja: email személyes telefon, Jelentkezni lehet önéletrajzzal a tajti.noragyermekotthon.hu email címen, illetve személyesen a 20/ 500 19 20 telefonszámon.

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Gyermek- és ifjúsági felügyelő (gyermekfelügyelő);Dajka, ;Juttatások:A munkabér a végzettségtől függően bruttó: 138.000 vagy 180.500 Ft, amely műszakpótlékkal, szociális ágazati pótlékkal növekszik., Speciális követelmények:Előny : Dajka, gyermekfelügyelői, gyógypedagógiai asszisztensi stb. végzettség, de képzettség nélkül is várjuk a jelentkezőket. , További információ:A Győr-Moson-Sopron Megyei Gyermekvédelmi Központ soproni Lakásotthonába keres munkaerőt gyermekfelügyelői munkakör betöltésére.

Dajka, gyermekfelügyelői, gyógypedagógiai asszisztensi stb. végzettség előnyben, de képzettség nélkül is várjuk a jelentkezőket.

A munkavégzés teljes munkaidős, határozatlan időre szól.

A munkabér a végzettségtől függően bruttó: 138.000 vagy 180.500 Ft, amely műszakpótlékkal, szociális ágazati pótlékkal növekszik.

Jelentkezni lehet önéletrajzzal a tajti.noragyermekotthon.hu email címen, illetve személyesen a 20/ 500 19 20 telefonszámon.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 408 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 138000.0 HUF mínimo y 180500.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Győr-Moson-Sopron Megyei Gyermekvédelmi Központ.

Dirección: 9024 Győr, Vasvári Pál utca 1..

Contacto: Tajti Nóra

Email: tajti.noragyermekotthon.hu

Teléfono: (20) 500-19-20.

Ver las 456 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Cuidadores de niños ofertadas.