Empleo de Artesanos en Del-Dunantul (Hungría)

Gyöngyfűző (játékkészítő, Gyöngyfűző)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Artesanos : Artesanos no clasificados bajo otros epígrafes.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Kézműipari és nyomdaipari foglalkozások : Kézműipari foglalkozások : Máshová nem sorolható kézműipari foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Barcstex Szociális Foglalkoztató Nonprofit Közhasznú Kft. Gyöngyfűző munkatársat keres barcsi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.05 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 7570 Barcs, BAJCSY-ZS utca 2. További információ: 3 fő megváltozott munkaképességű legyen! Helyben történő betanító gyakorlati képzést követően 10 fő stabil létszám szükséges hosszú távon.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 372 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 04/01/2018.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 138000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Barcstex Szociális Foglalkoztató Nonprofit Közhasznú Kft..

Dirección: 7570 Barcs, BAJCSY-ZS utca 2.

Contacto: GÚTH ÉVA

Teléfono: (06) 20/320-5885.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Artesanos : Artesanos no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.