Gyógytornász. Kozep-Dunantul. Hungría

Oferta de trabajo en Kozep-Dunantul (Hungría) de Fisioterapeutas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Fisioterapeutas.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Egészségügyi foglalkozások : Egyéb egészségügyi foglalkozások : Fizioterapeuták.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) SZENT DONÁT VÁRPALOTA Kórház Egészségügyi és Szolgáltató KFT Gyógytornász munkatársat keres várpalotai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.15 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8100 Várpalota, Honvéd út 2., Fényképes önéletrajz küldése: titkarsagReemplazar por una arrobaszentdonatkorhaz.hu. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Gyógytornász,

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 583 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: SZENT DONÁT VÁRPALOTA Kórház Egészségügyi és Szolgáltató KFT.

Dirección: 8100 Várpalota, Honvéd út 2..

Contacto: Farkas Rita

Email: titkarsagReemplazar por una arrobaszentdonatkorhaz.hu

Teléfono: (30) 3359617.

Ver las 144 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Fisioterapeutas ofertadas.