Gyógypedagógus (GYÓGYPEDAGÓGIAI ASSZISZTENS). Nyugat-Dunantul

Demanda en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Educadores para necesidades especiales

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Educadores para necesidades especiales.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Oktatási foglalkozások : Egyéb oktatási foglalkozások : Gyógypedagógusok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) TERÉZ ANYA SZOCIÁLIS INTEGRÁLT INTÉZMÉNY Gyógypedagógus munkatársat keres hévízi munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8380 Hévíz, Jelentkezés e-mailben pályázat benyújtásával a foglalkoztató részére. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Gyógypedagógiai asszisztens, ;További információ:Pályázati feltételek: ? Középiskola/gimnázium, gyógypedagógiai asszisztens, ? gyógypedagógiai asszisztens - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat, ? magyar állampolgárság, büntetlen előélet, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi igazolvány A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: ? szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló dokumentumok másolata, erkölcsi bizonyítvány A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető. A pályázat benyújtásának határideje: 2017. augusztus 17. A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Bali Júlia nyújt, a 06308214054 -os telefonszámon. A pályázatok benyújtásának módja: ? Postai úton, a pályázatnak a Teréz Anya Szociális Integrált Intézmény címére történő megküldésével (8380 Hévíz, Szent András utca 11/a. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 252/2017 , valamint a munkakör megnevezését: gyógypedagógiai asszisztens. ? Elektronikus úton Bali Júlia részére a szocagvezeto.tasziiReemplazar por una arrobagmail.com E-mail címen keresztül ? Személyesen: Csillag Istvánné, Zala megye, 8380 Hévíz, Sugár utca 7. . A pályázat elbírálásának határideje: 2022. augusztus 24.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1096 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: TERÉZ ANYA SZOCIÁLIS INTEGRÁLT INTÉZMÉNY.

Dirección: 8380 Hévíz, Szent András út 11/a.

Contacto: Bali Júlia

Email: szocagvezeto.tasziiReemplazar por una arrobagmail.com

Ver las 113 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Educadores para necesidades especiales ofertadas.