Ofertas de empleo en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Ensambladores de maquinaria mecánica

Gyártósori összeszerelő (összeszerelő Operátor)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Összeszerelők : Összeszerelők : Mechanikai gépek összeszerelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) PEGASO HUNGARY KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG Gyártósori összeszerelő munkatársat keres nagykanizsai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.07 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8800 Nagykanizsa, Csengery utca 119, Önéletrajzot a portán leadni, vagy a pegaso.hungaryReemplazar por una arrobagmail.com e-mail címre várjuk.. További információ:Munkarend: 06:00-14:20 vagy 08:00-16:20

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1077 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 127500.0 HUF mínimo y 140000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: PEGASO HUNGARY KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG.

Dirección: 8800 Nagykanizsa, Csengery utca 119.

Contacto: Milani Federico

Email: pegaso.hungaryReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (93) 310-227.

Ver las 243 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica ofertadas.