Ofertas de empleo en Hungría (Kozep-Magyarorszag) de Ensambladores de maquinaria mecánica

Gumiabroncs-felszerelő

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Összeszerelők : Összeszerelők : Mechanikai gépek összeszerelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Gumipont Szervíz Kft Gumiabroncs-felszerelő munkatársat keres kiskunlacházai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.15 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: Szeredi Szilárd, telefonos egyeztetéssel: 06 30 477 7787. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Gumiabroncs-javító és kerékkiegyensúlyozó;Gumijavító és centrírozó;Autószerelő, ;Speciális követelmények:autószerelő végzettség, tapasztalat előny

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 485 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 160000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Gumipont Szervíz Kft.

Dirección: 2340 Kiskunlacháza, Dózsa Gy. út 86.

Contacto: Szeredi Szilárd

Teléfono: (30) 477 7787.

Ver las 241 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica ofertadas.